Ogłoszenia duszpasterskie – 21 czerwca 2020

  1.  W dzisiejszą niedzielę odpust w Chyżach oraz w Lipsku.
  2. W tym tygodniu Msze święte o 18.00, po nich nabożeństwo czerwcowe.
  3. We wtorek Dzień Ojca. Żyjących ojców zapewnijmy o naszej pamięci, zmarłych otoczmy modlitwą. Po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
  4. W środę Narodzenie św. Jana Chrzciciela – to dzień imienin Ks. Bpa Jana Śrutwy. Pamiętajmy o nim w modlitwach.
  5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły chcących podziękować Panu Bogu za ten wyjątkowy rok pracy, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00.
  6. W sobotę o godz. 16.00 w kaplicy, na ul. Kolejowej Msza św. o urodzaje za mieszkańców ulicy Czarnieckiego i przyległych.
  7. W niedzielę stały porządek Mszy św. Brzeziny godz. 8.00. Podczas sumy będziemy dziękować Panu Bogu za przeszło pięcioletnią posługę organisty Jakuba w naszej parafii, wypraszając dla niego Boże błogosławieństwo w kolejnym etapie życia.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół, szczególnie ofiarodawcom z ul. Wąskiej i Prusa oraz ofiarodawcom bezimiennym.
  9. Do sprzątania kościoła zapraszamy na sobotę na godz. 9.00 p. Teresę Putkowską, p. Urszulę Pańczyk, Zofię Stemerowicz, p. Teresę Chwalińską, p. Elżbietę Kuśmierczak, p. Ewelinę Biedroń, p. Annę Hajduk, p. Zofię Szuper, p. Bernadetę Bodnar, p. Brygidę Pasierbiewicz, p. Annę Zalewską, p. Zofię Jasinę.
  10. Pamiętajmy o noszeniu maseczek w kościele i zachowywaniu odległości, a także o modlitwie w intencji ustania epidemii.