Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie - 26 lipca 2020

  1. W dzisiejszą niedzielę, po każdej Mszy św. ma miejsce błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy. 26 lipca to także dzień liturgicznego wspomnienia św. Joachima i Anny, Rodziców NMP. Pamiętajmy w modlitwie o naszych rodzicach i dziadkach. Odpust w Narolu.
  2. W tym tygodniu Msze święte o 18.00; we wtorek po Mszy św. nowenna do św. Antoniego, w środę wspomnienie św. Marty, w piątek – św. Ignacego Loyoli, w sobotę (I miesiąca) – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa.
  3. Zachęcamy do podjęcia sierpniowej abstynencji ofiarując ją za osoby borykające się z nałogiem alkoholizmu oraz ich rodziny.
  4. W przyszłą niedzielę – I miesiąca – adoracyjną – niedzielny porządek Mszy świętych, Msza św. w Brzezinach o godz. 8.00. Po sumie oraz w kościołach wyjazdowych zmiana tajemnic różańcowych. Po porannej Mszy św, aż do sumy – wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  5. Do wtorku można zapisać się do udziału w tegorocznej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyrusza w przyszłą niedzielę. W tym roku będzie ona miała charakter sztafety. Grupa tomaszowska przez pierwsze trzy dni będzie pielgrzymować według stałej trasy, a potem 8 oraz 13 sierpnia (ostatni dzień – dzień wejścia na Jasną Górę). Kolejne dni zostały podzielone między poszczególne grupy (biłgorajską, zamojską, lubaczowską itd.). Zapisy do grupy tomaszowskiej prowadzi wyłącznie przewodnik – ks. Łukasz Malec, wikariusz parafii NSPJ w Tomaszowie (tel. 667 983 977). Liczba miejsc ograniczona! Pozostałych zachęcamy do dołączenia do duchowego pielgrzymowania w łączności z Katolickim Radiem Zamość, każdego dnia pielgrzymki od 14.50, na falach 90,1 MHz. Szczegóły: http://pielgrzymka.info/
  6. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na potrzeby kościoła, nowożeńcom dziękujemy za udekorowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, osobom mającym ostatni dyżur sprzątania dziękujemy za bardzo dobrą frekwencję! W tym tygodniu, w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy kolejne rodziny z kolejki: p. Marię Żołądek, p. Elżbietę Łakus, p. Annę Czachor, p. Elżbietę Wielgosz, p. Katarzynę Dudę, p. Małgorzatę Stefaniec, p. Monikę Wyrwę, p. Marię Żukowicz, p. Annę Wawryszczuk, p. Annę Banaś, p. Edwarda Stefańca, p. Lucynę Banaś, p. Marzenę Kowalczuk. 
  7. Gdyby ktoś dysponował kwiatami z ogrodu i chciał na przyszłą niedzielę ofiarować je do dekoracji kościoła, serdecznie zapraszamy! Można zgłaszać się u sióstr.

Ogłoszenia z poprzednich niedziel: